darmowa aranżacja kuchni na wymiar GdańskAredo kuchnie na wymiar Gdańsk Trójmiasto meble kuchenne

darmowy projekt kuchni na wymiar Gdańsk

Darmowa aranżacja kuchni na wymiar. Zapraszamy na spotkanie z projektantem. W celu umówienia się na spotkanie zapraszamy na naszą stronę kontaktową. Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje dotyczące zamówienia kuchni na wymiar w Aredo w Gdańsku.

 

darmowa aranżacja kuchni na wymiar

Serdecznie zapraszamy do umówienia się z naszymi projektantami na darmowa aranżacja Państwa kuchni wraz z wizualizacją 3D i wyceną.
Wystarczy dostarczyć nam orientacyjne wymiary swojego pomieszczenia ( może być to plan od dewelopera lub odręczny rysunek) osobiście do jednego z naszych salonów znajdujących się w Galerii Morena lub przesłać drogą mailową na adres: aredo@aredo.pl.

Na podstawie tych informacji przygotujemy dla Państwa bezpłatny projekt kuchni wraz z całą aranżacją i zaprosimy Państwa na spotkanie w dogodnym terminie. Na spotkaniu, w ścisłej współpracy z naszym projektantem zostanie omówiony i dopracowany Państwa projekt tak aby efekt końcowy był satysfakcjonujący w 100%. Na miejscu otrzymają Państwo próbniki materiałów z których można wykonać meble , dzięki czemu po dokonaniu wyboru możliwa będzie natychmiastowa korekta projektu. Wszystko po to, aby łatwiej było stworzyć kuchnię swoich marzeń! Wybór jest ogromny, korzystamy z materiałów wszystkich producentów dostępnych na rynku. Podobnie jest z wyborem akcesoriów, systemów, sprzętu AGD czy blatów ( prowadzimy sprzedaż także blatów kamiennym). Po doszlifowaniu wszystkich szczegółów otrzymają Państwo wycenę.

Projekt i wycena są darmowe

Jeśli się Państwo zdecydują podpisujemy umowę i wówczas projektant odwiedzi Państwa celem dokonania dokładnego pomiaru. Cena natomiast nie ulega już zmianie.
Sprawdź nas! Nie masz nic do stracenia! Projekt i wycena kuchni jest bezpłatna!

Zapraszamy do salonów Aredo.

 

 

Zapraszamy również do zapoznania się z propozycją kuchni modułowych. Oferujemy gotowe zestawy oraz meble KAMDUO, KAMDUOXL oraz Olivia Soft.

Ciekawe linki

10 kroków do własnej kuchni na wymiar

 

Zapraszamy na naszą stronę główną gdzie uzyskają Państwo wszystkie niezbędne informacje.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii gdzie znajduje się ponad 800 zdjęć naszych realizacji.

Zapraszamy również na naszego facebooka oraz stronę google plus.

Podsumowanie
Data recenzji
Recenzja
Darmowy projekt kucni na wymiar
Opinia autora
51star1star1star1star1star

Scroll Up