biała kuchnia projekt na wymiar Aredo Trójmiasto

czarno- biala kuchnia projekt na wymiar Trójmiasto

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego projektu Aredo. Tym razem jest to czarno - biała kuchnia projekt na wymiar został przygotowany w studiu w Gdansku Przymorze.

czarno - biała kuchnia projekt na wymiar

Jeden z naszych projektantów został poproszony o przygotowanie aranżacji pomieszczenia kuchennego. Zabudowa miała być jedynie na dwóch ścianach w kształcie litery "L" o czarno- białej kolorystyce frontów. Oto efekt.
Zdecydowana większość szafek wykonana z płyty lakierowanej na wysoki połysk w kolorze białym oraz czarne blaty, cokoły i spód najwyższych szafek górnych dla podkreślenia ich różnej głębokości. Szafki pod sufitem celowo zostały wypchnięte do przodu tworząc całość ze słupkami po prawej stronie i lodówką w zabudowie po lewej. Opcjonalą kwestią jest zamontowanie dodatkowego oświetlenia w tych szafkach uzyskując ciekawą alternatywę dla klasycznej lampy kuchennej.
Czarny sprzęt AGD w postaci mikrofali i piekarnika do zabudowy oraz płyty indukcyjnej nadaje kuchni elegancji a z kolei biały zlew narożny przyjemnego kontrastu do ciemnego blatu.
Mimo umieszczenia piekarnika w słupku i wysokiej szafki spiżarkowej, które zmniejszyły powierzchnię blatu roboczego, udało się także zabudować zmywarkę. Ponadto dwa rzędy wygodnych szuflad i wiele szafek górnych ciągnących się aż do sufitu sprawiło, że w tak stosunkowo niewielkiej kuchni uzyskaliśmy bardzo dużo miejsca.
Na grafikę do panela szklanego nad blatem została wybrana czarno biała panorama miasta sfotografowana nocą. Z pewnością będzie zachwycać podczas zapalonych ledów podszafkowych. W rezultacie uzyskaliśmy prostą, nowoczesną i elegandzką kuchnię w ponadczasowych kolorach. I tu miła wiadomość dla pań: możemy dowolnie zmieniać kuchenne dodatki bez względu na ich kolor, gdyż każdy będzie idealnie komponował się z bielą i czernią. 🙂

 

Ciekawe linki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną główną na której znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Na stronie galeria znajduje się blisko 600 zdjęć - każde z nich można wycenić

zapraszamy na stronę kontaktową gdzie można zapoznać się z opiniami na temat kuchni na wymiar Aredo oraz przesłać i wycenić swój projekt.

 

Podsumowanie
Data recenzji
Recenzja
Czarno-biała kuchnia projekt w kształcie litery L
Opinia autora
51star1star1star1star1star

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up