brązowa kuchnia na wymiar projekt Trójmiasto

brazowa kuchnia projekt na wymiar

Poniżej prezentujemy zdjęcia wyciągnięte prosto z wizualizacji 3D projektu, który został przygotowany dla naszego klienta. Tym razem jest to brazowa kuchnia. Pomieszczenie o niestandardowych wymiarach udało nam się w pełni zagospodarować, aby było zarazem elegancko i praktycznie.

brazowa kuchnia na wymiar

Kuchnia zaprojektowana w ciepłej kolorystyce beżu i brązu. Użyty materiał na fronty to płyta lakierowana na wysoki połysk ecru w połączeniu z płytą fornirowaną w odcieniach brązu.
Sprzęt AGD w całości zabudowany. Lodówka idealnie wypełnia wnękę po prawej stronie kuchni a piekarnik "wtopił się" w ścianę zabudowy gdzie wysoki kosz cargo, szuflady i pojemny słupek z półkami zagwarantowały pomieszczenie w sobie mnóstwa kuchennych przyrządów, naczyń i żywności. Duża pojemność mebli była tym razem priorytetem naszego klienta.
Oryginalne zestawienie kolorystyki poszczególnych szafek nadało kuchni stylu a piękny wolnowiszący okap zawisł na fornirowanej płycie z półkami na ozdoby. Jasny , praktyczny blat z płyty laminowanej świetnie komponuje się z frontami ecru a jeszcze większej nowoczesności nadał kuchni panel szklany zamontowany do ściany z czarno- białą grafiką.
Już za parę tygodni będziemy mogli obejrzeć tą realizację na żywo.

galeria zdjęć

ciekawe linki

Nasza strona główna

Galeria zdjęć

Blog

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up