kuchnia częściowo otwarta na salon - Aredo meble kuchenne Gdańsk

kuchnia częściowo otwarta na salon

Oto kolejny projekt kuchni na wymiar Aredo, wykonany dla naszego klienta. Tym razem kuchnia nie do końca w formie aneksu, oddzielona ściankami działowymi, otwarta na salon jedynie częściowo przez co sprawia wrażenie oddzielnego pomieszczenia.

Kuchnia częściowo otwarta na salon

Zabudowa kuchenna zaprojektowana w kształcie litery "L" z szafkami pod sufit na jednej ścianie, na drugie zaś blat z miejscem do siedzenia i zabudowany piekarnik na wysokości blatu na życzenie klienta. Wybrany materiał do tego projektu to płyta lakierowana na wysoki połysk w kolorze ecru oraz laminat na cokół, cały pas szafek podsufitowych oraz miejscowo na widocznych bokach w kolorze drewna - dąb craft złoty. Sprzęt AGD w całości zabudowany, zlew i bateria w ciemnych odcieniach dopasowany do piekarnika, płyty i okapu wolno wiszącego. Okap podłączony do wentylacji w kominie za pomącą rury spiro schowanej w suficie podwieszanym.
W szafce zlewozmywakowej przewidziany system automatycznego wysuwania szuflady uruchamiany np.kolanem - servo drive. W szafce narożnej natomiast system obrotowy 2 rzędowy 3/4 koła. Oświetlenie punktowe pod szafkami górnymi oraz w suficie podwieszanym. Całość zabudowy wypełnia panel szklany z grafiką panoramy miasta umiejscowiony pomiędzy blatem a szafkami górnymi. Szyba poza swym praktycznym zastosowaniem nadaje nowoczesnego designu, a jej kolorystyka idealnie komponuje się z ciepłymi odcieniami frontów kuchni.

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Scroll Up