kuchnia na wymiar gdansk nowa realizacja studio Aredo

kuchnia na wymiar gdansk nowa realizacja Aredo

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć kolejnej realizacji kuchnia na wymiar Aredo. Tym razem w modnej szarości. Fronty szafek w całości wykonane zostały z płyty lakierowanej na wysoki połysk.

kuchnia na wymiar

kuchnia otwarta na salon, oddzielona wyspą na której znajduje się płyta indukcyjna a nad nią wolnowiszący okap. Pod blatem zamontowano praktyczne szuflady. Lodówka zabudowana pomiędzy wysokim koszem cargo a słupkiem z piekarnikiem i mikrofalą. Całość tej zabudowy w kolorze szarym jak również pozostałe szafki dolne. Dla kontrastu i nadania większej przestrzeni wizualnej górne szafki zaprojektowane zostały w kolorze białym. Dzięki temu mimo iż ciągną się aż do sufitu, idealnie komponują się z białymi ścianami nadając kuchni więcej lekkości.

Wyposażenie kuchni

Zmywarka z ukrytym panelem zabudowana po prawej stronie od zlewu dla wygody wkładania naczyń, a na ścianie pomiędzy blatem a szafkami górnymi znów szyba. Tym razem z motywem abstrakcji w przepięknych turkusowo- morskich kolorach, idealnie pasująca do reszty dodatków kuchennych.
Warto także zwrócić uwagę iż klasyczne uchwyty w tej kuchni zostały zamontowane jedynie w niektórych szafkach, wedle życzenia klienta. Nam się podoba. A co Wy myślicie o takim rozwiązaniu?

ciekawe linki

Zachęcamy do zapoznania się z nasza galerią w której mogą Państwo również dokonać wstępnej wyceny projektów oraz do zapoznania się z naszym blogiem.

Zapraszamy również na stronę sklepu internetowego, gdzie mogą Państwo zakupić kuchnie modułowe KAMDUO, KAMDUOXL oraz OLIVIASOFT.

kuchnia na wymiar galeria zdjęć

 

Podsumowanie
Data recenzji
Recenzja
kuchnia na wymiar
Opinia autora
51star1star1star1star1star

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up