meble i szafa na wymiar - Aredo Gdańsk to nie tylko kuchnie!

Meble i szafa na wymiar. Aredo to nie tylko kuchnie!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć jednej z naszych realizacji. Tym razem nie kuchennej. Wykonujemy poza kuchniami także wszelkie inne meble na wymiar: szafy, zabudowy, garderoby czy meble łazienkowe.

meble i szafy na wymiar

Przestronna szafa z drzwiami przesuwnymi z oryginalnymi frontami to efekt dobrej współpracy naszego projektanta z klientem. Drzwi łączą w sobie elementy graficzne, szkło oraz drewno.
Wnętrze szafy dopasowane zostało do indywidualnych potrzeb klienta. Zawiera przemyślane przestrzenie na odzież, obuwie, odkurzacz czy deskę do prasowania, a także kilka wygodnych koszy na prowadnicach. W takiej szafie z pewnością utrzymanie porządku nie sprawi trudności gdyż każda rzecz ma już swoje miejsce.
Dodatkowo w tym samym pomieszczeniu wygospodarowano miejsce na sypialnię. Rama na materac do spania oraz praktyczne szafeczki nocne umieszczone zostały na ścianie dużego regału, do którego dostęp jest od strony wejścia do pokoju. Całość w spójnej kolorystyce nadało pomieszczeniu elegancji i oryginalnego, nowoczesnego designu.
Wszystkich zainteresowanych meblami na wymiar, szafami, kuchniami, panelami szklanymi zapraszamy na naszą stronę kontaktową. Nasz projektant udzieli wyczerpujących informacji na temat ceny mebli i kuchni na wymiar.

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up