Niewielka szara kuchnia - Aredo meble kuchenne na zamówienie

niewielka szara kuchnia

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego projektu kuchni na wymiar Aredo.

Tym razem niewielka kuchnia z licznymi zakamarkami i uskokami, a jednocześnie z ogromną ilością szafek i miejscem do siedzenia. Klientce marzyła się kuchnia przytulna z kącikiem do siedzenia dla dwóch osób w nowoczesnym wydaniu. Po głębokiej analizie układu kuchni, nasza ostateczna propozycja okazała się strzałem w dziesiątkę!

Zabudowa kuchenna na prawej ścianie zaprojektowana do sufitu, po lewej zaś stronie klimatyczne miejsce do siedzenia w postaci niskich szafek dolnych okrytych poduszkami. Do wszystkich szafek pełen dostęp. Całość zabudowy wykonana z białej płyty lakierowanej na biało, za wyjątkiem linia szafek pod sufitem, blatu i cokołu. Te elementy wykonane z drewna o ciepłej tonacji. Biała lodówka wolnostojące idealnie wkomponowana w całość mebli. Reszta sprzętu AGD zabudowana. Na lewej ścianie rząd szafek przypominających nieco pokojową komodę a nad drzwiami klasyczny pawlacz na wyraźne życzenie głowy rodziny 🙂

Całość dopełnia szyba czarno-białym nadrukiem panoramy miasta a oryginalnie ułożona cegła na fragmencie ściany nadaje charakteru i stylu całemu pomieszczeniu.

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up