Nowoczesna biało-szara kuchnia na wymiar Aredo Trójmiasto

nowoczesna biało-szara kuchnia

Przedstawiamy kolejny projekt kuchni na wymiar Aredo. Tym razem jasna kuchnia w spokojnej kolorystyce biało szarej z nowoczesną duszą.

Nasza sympatyczna klienta zażyczyła sobie totalnej zmiany (remont trwa). Kuchnia obszerna, lecz w starym budownictwie z bardzo nisko osadzonym oknem, rurkami gazowymi i kaloryferem starego typu to dla każdego projektanta spore wyzwanie. Po długich debatach i wybieraniu materiałów ostatecznie powstała taka propozycja.

Kuchnia z zabudową w kształcie litery "L" z szafkami aż do sufitu, słupkiem z piekarnikiem i mikrofalą oraz zabudowaną lodówką po jednej stronie. Po drugiej zaś szafki wiszące z ukrytym okapem podszafkowym jedynie na wysokość 64cm. Poniżej zabudowana zmywarka 60, zlew, a pod nią system servo drive z automatycznie wysuwaną szufladą i śmietnikiem.

Większa część zabudowy zaprojektowana z płyty w kolorze betonu (jasny szary) a szafki górne po lewej stronie i pierwszy rząd szafek po prawej z płyty mdf lakierowanej na wysoki połysk w kolorze białym. Aby nie zostawiać na błyszczącej płycie odcisków, fronty szafek górnych posiadać będą wydłużony front względem korpusu szafki dzięki czemu wygodny chwyt drzwiczek szafkowych od drugiej strony zyska na praktyczności.

Ponadto w dnie szafek pod samym sufitem zamontowane zostaną lampki doświetlające blat podczas prac kuchennych. Na ścianie zamontowana zostanie szyba z nowoczesną grafiką figur geometrycznych 3D , a pod telewizorem (który był priorytetem w tej kuchni) pojawi się lustro dające niesamowity efekt głębi i ciekawe odbicie grafiki z drugiej ściany.

Kuchnia z racji swych wymiarów pomieściła także duży okrągły stół z miejscem dla całej rodziny.

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up