projekt kuchni w starym budownictwie - Aredo kuchnie na wymiar Gdańsk Trójmiasto meble kuchenne

projekt kuchni w starym budownictwie

Tym razem projekt kuchni na wymiar do niewielkiego mieszkania w starym budownictwie, gdzie po zburzeniu ściany powstanie aneks. Projekt właśnie został zaakceptowany, materiały i kolory wybrane, czas teraz na przygotowanie pomieszczenia do montażu mebli.

Nieduża kuchnia dzięki zabudowie pod sufit zmieści z pewnością wszystkie kuchenne przedmioty i akcesoria. Całość zabudowy wykonana z lakieru w oryginalnym kolorze bordo i czystej bieli, która idealnie współgra z modnymi kaflami także na wysoki połysk.

Mimo ograniczonej przestrzeni znalazło się miejsce na słupek z piekarnikiem i mikrofalą, na którym bardzo zależało naszej klientce. Ponadto zabudowana zmywarka tuż przy zlewie z pewnością ułatwi codzienne prace kuchenne a dodatkowy blat roboczy w formie barka będzie praktycznym miejscem na posiłki, a także nieco oddzieli kuchnię od salonu.

Ostatnia szafka z zabudowy tuż pod blatem posiada trzy szuflady do których dostęp mamy od strony salonu. Lodówka wolno stojąca znalazła swe miejsce we wnęce na przeciw zlewu.

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up