Bezpłatny projekt Twojej kuchni - Aredo meble kuchenne Gdańsk

Bezpłatny projekt Twojej kuchni!

Planujesz remont? Odebrałeś właśnie klucze do nowego mieszkania? A może planujesz budowę domu i kalkulujesz koszty?

Kuchnia to jedno z pierwszych pomieszczeń które trzeba w pełni wyposażyć i umeblować. To samo tyczy się łazienki, dalej.. to już jakoś pójdzie 😉
Aby dobrze się do tego zabrać, obliczyć budżet i wreszcie zdecydować się na styl i wystrój kuchni jak i całego mieszkania niezbędny może okazać się projekt z wizualizacją 3D , która bardzo wiernie oddaje rzeczywisty wygląd danego pomieszczenia. Taki podgląd daje nam pełne wyobrażenie naszych mebli, umożliwia sprawdzenie kolorów frontów- czy aby te, które sobie wymarzyliśmy na pewno ze sobą dobrze współgrają?
Zapraszamy na bezpłatny projekt i wyceną Waszej kuchni. Na spotkaniu z naszymi projektantami z pewnością rozwiejecie wiele wątpliwości, poznacie kosztorys a także dowiecie się mnóstwa praktycznych porad czy obejrzycie dostępne materiały.
Skorzystaj z porady naszych ekspertów i umów się na spotkanie!
W tym celu niezbędne jest dostarczenie wymiarów pomieszczenia - drogą mailową (aredo@aredo.pl) lub osobista wizyta w naszym salonie w Galerii Morena.
Serdecznie zapraszamy także do obejrzenia setek zdjęć naszych realizacji: gdzie jest ponad 800 zdjęć realizacji naszych projektów!

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up