projekt kuchni otwartej na salon - Aredo kuchnie na wymiar Gdańsk Trójmiasto meble kuchenne

projekt kuchni otwartej na salon

Oto kolejny wstępny projekt zabudowy kuchni przygotowany dla naszego klienta.

Pomieszczenie nie najłatwiejsze, kuchnia otwarta na salon, ograniczony budżet i wnęka, którą trzeba było zagospodarować tak aby wszystko znalazło swoje miejsce. Dodatkowo kuchnia na życzenie klienta miała zajmować jak najmniej miejsca, aby nie zabierała miejsca z niedużego salonu.
Wstępna propozycja to zabudowa w kształcie litery "L" , gdzie szafki górne zaprojektowano do sufitu na całej ścianie nad zlewem oraz częściowo na drugiej ścianie, gdzie ze względu na główny blat roboczy, który jest spłycony do 40cm zrezygnowaliśmy z pierwszej lini szafek górnych aby nie uderzać się o nie głową podczas pracy. W to miejsce aby wypełnić przestrzeń pojawiły się jedynie dwie półki na np. książki kucharskie czy podręczne akcesoria kuchenne.
Dolne szafki oraz pas szafek pod sufitem zaprojektowany z białej płyty lakierowanej na mat, natomiast pierwszy rząd szafek górnych oraz część z półkami z szarej płyty lakierowanej na wysoki połysk. We wnęce umiejscowiliśmy płytę grzejną, a pod nią szerokie szuflady, gdyż klient zrezygnował z piekarnika. Okap kominowy powyżej. Po prawej stronie stanęła lodówka, szafka cargo, zlew oraz zmywarka do zabudowy.

Na ścianie szyba z grafiką w odcieniach szarości przedstawiająca wzór z figur geometrycznych - zaczerpnięty z banku zdjęć fotolia.com

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up