SPACE CORNER - system szuflad do szafki narożnej

SPACE CORNER – system szuflad do szafki narożnej

Czy poznali już Państwo takie rozwiązanie? Przedstawiamy kolejny system firmy Blum do szafki narożnej. SPACE CORNER to system szuflad do szafki narożnej. Idealne do przechowywania zapasów. Dzięki pełnemu wysuwowi szuflady mamy dostęp do najgłębiej schowanego miejsca, a specjalny kształt szuflad gwarantuje nam wypełnienie całej przestrzeni szafki narożnej. Jest to idealne miejsce na przechowywanie zapasów, które za pomocą specjalnych podziałek można ułożyć w przejrzysty sposób. Dzięki temu wystarczy szybkie spojrzenie aby zorientować się co gdzie jest lub czego brakuje. Dodatkowo szuflady wyposażone są z wysokie ścianki tylne i boczne co sprawia, iż produkty nie przewracają się ani nie wystają.

Taką szafkę można zaprojektować w dowolnych wysokościach i szerokościach dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, jednak zalecane wymiary to szerokość od 900mm - 1200mm.
Warto też wspomnieć o udźwigu szuflad. Są one przystosowane do obciążeń nawet do 65kg i nawet wtedy poruszają się sprawnie, a dzięki BLUMOTION szuflady zamykają się cicho i delikatnie.

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up