System ścienny Kerradeco - Aredo kuchnie na wymiar Gdańsk Trójmiasto meble kuchenne

System ścienny Kerradeco

VOX oferuje swoim klientom produkty, dzięki którym mogą oni realizować marzenia o osobistym wnętrzu, które inspiruje i pozwala wyrażać emocje.

Jednym z takich produktów jest system ścienny KERRADECO, To nowoczesna i niezwykle trwała okładzina ścienna o uniwersalnym zastosowaniu. Kerradeco łączy zalety tradycyjnie wykorzystywanych materiałów wykończeniowych, takich jak płytki ceramiczne, tapety, czy płyty MDF, jednocześnie eliminując ich niedoskonałości.

Ten produkt jest: lekki, odporny na wilgoć i uderzenia. Jego dodatkowy atut to łatwy i szybki montaż, który nie wymaga fugowania oraz przygotowywania podłoża. Obecnie w ofercie znajduje się jedenaście dekorów nawiązujących do aktualnych trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz- zarówno jeśli chodzi o kolor: od modnych szarości, po ciepłe beże, ale też strukturę naturalnych materiałów, takich jak kamień, drewno czy beton.

Wszystkie te właściwości czynią z Keeradeco doskonałe i innowacyjne rozwiązanie, które sprosta nawet najbardziej wymagającym gustom.

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up