System wyposażenia szafek TANDEM - Aredo kuchnie na wymiar Gdańsk

System wyposażenia szafek TANDEM

Dziś kilka słów o jednym z systemów wyposażenia szafek.

System TANDEM to rodzaj obszernego cargo otwieranego do boku, umożliwiającego przechowywanie sporej ilości zapasów żywności suchej. Jest to stelaż z ruchomymi półkami we wnętrzu szafki jak również półkami na samych drzwiach podobnie jak w lodówce.

System wyposażenia szafek TANDEM

Taki system możemy zamontować w wysokich szafkach stojących o szerokościach: 450, 500 i 600mm oraz wysokich na 800, 1100 i 1700mm. Ogromną jego zaletą jest bardzo duża przestrzeń na przechowywaną żywność oraz szybki i pełen dostęp. Po otwarciu szafki półki z jej wnętrza automatycznie przesuwają się do przodu. Ponadto system ten idealnie sprawdza się w szafkach umiejscowionych tuż przy ścianie. Otwarcie drzwi do kąta 90stopni w zupełności wystarczy do wygodnego i pełnego użytkowania naszej "spiżarki". Warto wspomnieć iż konstrukcja systemu zaprojektowana została w taki sposób aby nie obciążać zawiasów szafki, gdyż ciężar stelaża przenoszony jest na korpus. Sam udźwig półek jest dość spory i wynosi : 50kg dla półek wewnętrznych i 20kg dla półek na drzwiach ( dot.to szafek o szerokości 450 i 500mm) oraz 60kg dla półek wewnętrznych i 25kg dla półek na drzwiach (dot. szafki o szerokości 600mm). Rama systemu posiada możliwość montażu na prawą lub lewą stronę w zależności od strony otwierania szafki.

Podsumowanie

Słowem podsumowania: decydując się na system TANDEM firmy PEKA mamy gwarancję szybkiego, bo za sprawą jednego ruchu ręki oraz pełnego dostępu do naszej szafki. Ergonomiczny zaś układ półek zapewnia nam ogrom przestrzeni do wykorzystania oraz błyskawiczne wyszukania interesującego nas produktu.
Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda ten system w rzeczywistości zapraszamy do naszego salonu na Przymorzu ul. Obrońców Wybrzeża 1.
Zapraszamy!

1 Response

  1. Świetne rozwiązanie! Szczerze polecam. W poprzedniej kuchni miałam klasyczne cargo – również praktyczne, jednak tym razem taka szafka możliwa była do umiejscowienia jedynie przy ścianie, więc zwykłe cargo mijało się z celem bo dostęp do niej byłby jedynie z jednej strony. Wcześniej nie znałam tego rozwiązania, nasz projektant podsunął ten pomysł. Rewelka!

Komentarz

Translate »
Scroll Up