Wizualizacja 3D kuchni na wymiar - Aredo kuchnie na wymiar Gdańsk Trójmiasto meble kuchenne

Wizualizacja 3D kuchni na wymiar

Oto przykładowy projekt kuchni na wymiar do niewielkiej kuchni na wymiar naszego klienta. Taka wizualizacja 3D pomaga wyobrazić sobie efekt końcowy naszej kuchni. Dzięki współpracy z projektantem możemy stworzyć oryginalny projekt zabudowy kuchennej dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb.

Podczas spotkania na bieżąco możemy nanosić zmiany, wybierać kolorystykę mebli, sprzęt AGD czy nawet grafikę na panel szklany. Na przedstawionym projekcie wybrana została klasyczna biel frontów lakierowanych na połysk z dodatkiem drewnianego blatu. Sprzęt AGD o nowoczesnym designie, przeznaczony do zabudowy.

Piekarnik zabudowany wysoko w słupku dla większej wygody pracy, natomiast pod płytą indukcyjną szafka z szufladami z przeznaczeniem na sztućce oraz podręczne akcesoria. Na prawo od płyty przewidziana także wąska szafka typu cargo z możliwością zawieszenia w niej ręcznika czy ściereczek aby nie szpeciły one nowoczesnej zabudowy. Całość kuchni zaprojektowana na systemach cichego domyku firmy Blum.

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up