Amica Integra oraz Amica In - kilka słów o nowych technologiach - Aredo kuchnie na wymiar Gdańsk Trójmiasto meble kuchenne

Amica Integra oraz Amica In – kilka słów o nowych technologiach

Planując kuchnie często już na etapie projektowania istotną rolę odgrywa sprzęt AGD.
Dziś kilka słów od producenta firmy Amica i jej dwóch nowych liniach:

AMICA INTEGRA imponuje dopracowanym designem i użyteczną technologią.
Linia Amica INTEGRA powstała z pragnienia stworzenia sprzętów domowych, dzięki którym przygotowanie potraw stanie się komfortowe i przyjemne. Właśnie dlatego sprzęty z linii Amica INTEGRA mają szereg praktycznych technologii, które gwarantują doskonałe efekty pieczenia i skuteczne czyszczenie, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa użytkownika.

AMICA IN zachwyca pięknym wyglądem oraz inteligentnymi rozwiązaniami.
Amica IN to ekskluzywna linia sprzętu do zabudowy, przeznaczona dla tych, którzy cenią pięknie wyglądające urządzenia. Ich wysoka estetyka wykonania i elegancja zostały docenione i nagrodzone prestiżową Red Dot Design Award. Amica IN to system inteligentnych, komunikujących się ze sobą urządzeń. Sercem linii jest piekarnik wyposażony w funkcje, dzięki którym zarówno przygotowanie potraw, jak i utrzymanie urządzenia w czystości staje się przyjemne i bezpieczne. Wykorzystanie nowoczesnej technologii sprawia, że codzienne czynności zmieniają się w niezwykłę doświadczenie.

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up