wyposażenie kuchenne: kosze Cargo - kuchenne porady Aredo

Kosze Cargo wyposażenie kuchenne

Dziś kilka słów o koszach cargo. Ten element wyposażenia kuchni zdobył już sobie serca wielu klientów, zwłaszcza tych, którzy precyzyjnie zaplanowali jego zagospodarowanie. W przeciwnym wypadku bądź zastosowany w innym pomieszczeniu niż kuchnia ( np, w łazience ) może przyprawić nas o lekkie rozczarowanie. Wszystko zależy od tego co chcemy w nim schować. Choć wybór na rynku jest duży, bywa i tak,że któraś z naszych butelek lub pojemników po prostu się do niego nie zmieści. wyposażenie kuchenne, Zwłaszcza niskie cargo do szafek podblatowych mocno nas ogranicza swoją pojemnością.
Sytuacja może wyglądać inaczej w wysokim cargo gdzie sami możemy regulować i dzielić w dowolny sposób powierzoną nam przestrzeń.

wyposażenie kuchenne

Tak czy inaczej takie wyposażenie kuchni gwarantuje nam nie tylko wygodę, ale także utrzymanie porządku wewnątrz szafek, Dzięki swojemu pełnemu wysuwowi mamy pełen dostęp do zawartości kosza. Dodatkowo montując (zwłascza wysokie cargo) pomiędzy dwoma innymi szafkami zapewniamy sobie możliwość dojścia do kosza z obu stron. Decydując się na określony model takiego kosza weźmy raz jeszcze pod uwagę przedmioty które chcemy tam przechowywać. Zbyt małe pojemniczki czy opakowania mogą przelatywać nam między prętami, a jeśli będzie ich duża ilość poprostu wsypana do wnętrza, może wylatywać bokami. Dzieje się tak gdyż w większości przypadków skrzynka kosza jest znacznie niższa od jej frontu. Dlatego też wspomniana już wcześniej łazienka może nie być najlepszym miejscem dla cargo. W tym pomieszczeniu z reguły przechowujemy mnóstwo drobnych przedmiotów typu : kosmetyki, perfumy, golarki, drobną chemię itd. Z kolei detergenty w wysokich butelkach nie zmieszczą nam się w niskim cargo. Proponujemy więc w łazience zdecydować się na klasyczne szuflady 🙂
Nie mniej jednak takie wyposażenie kuchenne, jak kosz cargo może stać się jedynym i cudownym wybawieniem także dla tych, których kuchnia ma nietypowe wymiary i stanie się wypełnieniem niewygodnej luki.
Najwęższe kosze cargo mają zaledwie 15cm szerokości.

Ciekawe linki

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej galerii. Mamy kilkaset zdjęć realizacji naszych projektów. Po praktyczne porady zapraszamy na naszego bloga. Zachęcamy również do kontaktu z nami. Mogą Państwo nam przesłać swój projekt na stronie kontaktowej

Podsumowanie
Data recenzji
Recenzja
Kosze Cargo
Opinia autora
51star1star1star1star1star

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up