telewizor w kuchni - nowinki AGD w Aredo

telewizor w kuchni

Obecnie sprzęt AGD do zabudowy w nowoczesnych kuchniach jest bardzo popularny. Często decydujemy się na zabudowanie lodówki, piekarnika czy zmywarki, lecz to jeszcze nie wszystko - telewizor w kuchni? Dlaczego nie. Zabudować możemy mikrofalę czy ekspres do kawy nadając kuchni prosty i nowoczesny wygląd gdzie wszystko ma swoje miejsce, jest eleganckie i praktyczne.

telewizor w kuchni

Do pełni szczęścia brakuje już chyba jedynie telewizora. Nowe mieszkania oferują w dużej mierze kuchnie otwarte na salon gdzie z zasady taki telewizor już wisi. Pytanie tylko czy udaje się nam go swobodnie oglądać podczas gotowania.
Firma Elektrolux przygotowała propozycję telewizora do zabudowy z myślą o mniejszych i zamkniętych kuchniach ale nie tylko. Dużą zaletą tego sprzętu jest możliwość zamontowania go w standardowym słupku meblowym, który na pierwszy rzut oka można by pomylić z mikrofalą. Ponadto ten płaski monitor możemy skierować tak by obraz był dobrze widoczny z każdego miejsca w kuchni by nie stracić ani chwili z naszego ulubionego programu. Pomyślano także o innej kwestii praktycznej, otóż ramka telewizora została wykonana ze stali szlachetnej z powłoką Antifingerprint dzięki czemu możemy zapomnieć o odciskach palców i smugach.
Jeśli więc jesteś miłośnikiem telewizji, lubisz luksus i elegancję lub po prostu lubisz uprzyjemić sobie czas spędzany w kuchni to być może jest to gadżet dla Ciebie.

galeria zdjęć

ciekawe linki

Strona główna

nasze portfolio

strona kontaktowa

Podsumowanie
Data recenzji
Recenzja
telewizor w kuchni
Opinia autora
51star1star1star1star1star

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up