wielofunkcyjna kuchenka Richmond - Aredo kuchnie na wymiar

kuchenka indukcyjna Richmond

Dziś temat dla wymagających miłośników gotowania, a mianowicie kilka słów o wielofunkcyjnej kuchence Richmond.

Wolnostojąca, gazowo- elektryczna kuchenka o szerokości 90cm Richmond zaprojektowana na styl angielski. Możliwość wyboru płyty grzewczej : gazowa lub indukcyjna.
Prezentowany na zdjęciu głównym model tej kuchenki firmy Stoves posiada płytę gazową z sześcioma palnikami, żeliwny ruszt oraz dodatkowy palnik wok. To nie koniec, do dyspozycji mamy aż trzy piekarniki: główny, wielofunkcyjny o pojemności 62l, po prawej stronie wysoki piekarnik pojemny na 91l z funkcją termoobiegu oraz piekarnik z funkcją grilla o pojemności 32l.
Do całości dodany został ozdobny i funkcjonalny reling oraz wbudowany zewnętrzny czujnik temperatury, usytuowany w drzwiach piekarnika, który nadaje klimatu retro.
Ponadto kuchenka dostępna jest w szerokiej gamie kolorów z palety RAL, aby jeszcze lepiej komponowała się z naszymi meblami.
Przy tak nowoczesnym i wielofunkcyjnych sprzęcie z pewnością każdy kucharz amator w zaciszu swej prywatnej kuchni dać będzie mógł upust swym najśmielszym poczynaniom kulinarnym, a przyjęcie całej rodziny na obiad odtąd nie będzie stanowiło problemu.
* Na kolejnych zdjęciach widoczny model także w wersji z płytą indukcyjną.

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up