ciemny panel szklany z motywem dmuchawca - kuchnie na wymiar

ciemna szyba z motywem dmuchawca

Oto najnowsze zdjęcia panelu szklanego wykonanego przez Aredo.

Do jasnej, nowoczesnej kuchni z lakierowanymi frontami nasza klientka zdecydowała się na ciemną szybę z motywem dmuchawca. Dzięki pomocy naszego grafika powstał projekt idealnie dopasowany do wymiarów szyby. Kluczową rolę w tym przypadku odgrywało rozmieszczenie latających nasion dmuchawca, aby "rozsiać" je po całej powierzchni szyby. Dzięki temu zabiegowi sprostaliśmy wymaganiom właścicielki kuchni, która nie uznawała kompromisów.

Za sprawą dużego kontrastu szyby z meblami kuchnia nabrała wyrazu a idealnie dopasowana szyba pięknie się prezentuje. Dodatkowo podświetlenie ledowe dodaje efektu a czarna ramka gniazdka elektrycznego idealnie komponuje się z tłem zdjęcia.

Szkło zostało wcześniej zahartowane dla większej wytrzymałości i bezpieczeństwa a sama grafika wydrukowana została na jednej z najnowocześniejszych maszyn w Polsce. Gwarantując tym samym wyrazistość kolorów i doskonałą jakość.

Prócz walorów wizualnych warto wspomnieć o praktycznym zastosowaniu szyby. W przeciwieństwie do kafli nie musimy czyścić fug! Szybkie i łatwe czyszczenie szyby doceniła już nie jedna Pani domu.

Zapraszamy na stronę banku zdjęć : www.fotolia.com gdzie znajdą Państwo miliony grafik do wyboru. Należy jednak pamiętać o indywidualnym dopasowaniu danego zdjęcia do wymiarów szyby i tu służymy naszą pomocą.

Zapraszamy!

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up