lodówka do zabudowy czy wolnostojąca? porady kuchenne Aredo

lodówka do zabudowy czy wolnostojąca? porady kuchenne Aredo

lodówka do zabudowy czy wolnostojąca? Jednym z podstawowych i niezbędnych sprzętów AGD w każdej kuchni niewątpliwie jest lodówka. Już na etapie projektowania mebli kuchennych warto się zastanowić i zadecydować o jej rodzaju pod kątem zabudowy.

lodówka do zabudowy

Chłodziarki występują w formie wolnostojącej jak również z przeznaczeniem do zabudowy. To jaką wybierzemy zależy przede wszystkim od naszych potrzeb i wielkości pomieszczenia jaką dysponujemy.
Obecnie dużą popularnością cieszą się lodówki do zabudowy, często wybierane do nowoczesnych kuchni. Ich zaletą jest swego rodzaju "kamuflaż". Praktycznie z zewnątrz niczym nie różnią się od pozostałych szafek. Pamiętajmy, iż ich konstrukcja i rodzaj wentylacji został specjalnie zaprojektowany z myślą o ich obudowie. Nie można zabudować lodówki wolnostojącej gdyż grozi to jej trwałym uszkodzeniem a nawet totalnym zepsuciem. Poza specjalną wentylacją, same drzwi lodówka do zabudowy posiadają inny kształt i możliwość przymocowania do niej frontu meblowego, tworzącego jej integralną część podczas otwierania.

lodówka wolnostojąca

Nie wszyscy jednak są sympatykami takiego wyboru. Duża różnorodność lodówek wolnostojących dostępnych w bogatej kolorystyce i wyposażonych w dodatkowe funkcje typu: kostkarki do lodu, ekspresu do kawy czy podręcznego mini barku stanowi nie lada pokusę. Dodatkowym plusem jest ich większa pojemność. Porównując lodówki zajmujące tyle samo miejsca w naszej kuchni, te z przeznaczeniem do zabudowy zawsze będą miały w sobie mniej miejsca. Nie mówiąc już o chłodziarko zamrażarkach typu side by side gdzie pojemność jest mówiąc wprost imponująca, a o jej wygląd nie należy się martwić. Producenci bowiem zadbali aby sprzęty te były tak samo eleganckie jak i funkcjonalne oferując nawet drzwi szklane, zdobione lub pokryte oryginalną grafiką.
Wszystko więc zależy czego oczekujemy, jak duży mamy budżet i metraż do zagospodarowania.

Ciekawe linki

Strona główna

Strona kontaktowa

Galeria zdjęć

 

lodówka do zabudowy

Podsumowanie
Data recenzji
Recenzja
lodówka do zabudowy
Opinia autora
51star1star1star1star1star

Na razie bez komentarzy

Komentarz

Translate »
Scroll Up