szafy na wymiar i garderoby na zamówienie Gdańsk i TrójmiastoAredo kuchnie na wymiar Gdańsk Trójmiasto meble kuchenne

szafy i garderoby na wymiar Gdańsk i Trójmiasto

Szafy na wymiar, meble, garderoby, zabudowy... Studio Aredo w Gdańsku to nie tylko meble kuchenne na zamówienie oraz kuchnie na wymiar. Nasi projektanci zaaranżują garderoby oraz zaprojektują szafy.

szafy i garderoby

Salon mebli Aredo oferuje szafy,zabudowy, garderoby a także inne zlecenia nietypowe na wymiar. Zapraszamy na spotkanie z naszymi projektantami. Przygotujemy dla Państwa bezpłatny projekt i wycenę. Pracujemy na systemach i okuciach różnych producentów. U nas zrealizują Państwo nawet najbardziej wymagające projekty. Dysponujemy ogromnym wyborem materiałów i systemów, przedstawimy najnowsze i najbardziej praktyczne rozwiązania wyposażenia szaf a także zaprezentujemy szereg rozwiązań innych niż klasyczne drzwi przesuwne, które także mamy w swej ofercie.

Darmowy projekt i wycena

Projekt oraz wycena szafy czy garderoby są zupełnie bezpłatne. Zapraszamy na spotkanie z naszym projektantem w jednym z dwóch salonów: w Galerii Przymorze lub w Galerii Morena.

szafy na wymiar

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo. Zależy nam aby wykonane przez nas meble na wymiar idealnie komponowały się z wystrojem Państwa mieszkania a swoją jakością i trwałością mogły zasłużyć na miano wizytówki naszej firmy.
Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

 

ciekawe linki

Zapraszamy na naszą stronę główną oraz do naszej galerii gdzie znajdą Państwo ponad 800 zdjęć realizacji projektów kuchni.

Scroll Up