Aredo kuchnie na wymiar Gdańsk Trójmiasto meble kuchenneAredo kuchnie na wymiar Gdańsk Trójmiasto meble kuchenne

kuchnie na wymiar
Realizacje na terenie Szwecji

KIM JESTEŚMY?


Studio Aredo

Aredo to lider sprzedaży kuchni na wymiar. Nasza siedziba znajduje się w Polsce w Gdańsku. Realizacje wykonujemy w całej Europie między innymi w Szwecji, Norwegii, Anglii oraz Danii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji kuchni na wymiar w całej Europie.


Kompleksowa oferta

Naszą specjalnością są kuchnie, ale rozszerzyliśmy usługi o takie dziedziny jak: szafy, garderoby, meble łazienkowe, panele szklane czy sprzęt AGD. Wszystko po to, aby nasz klient mógł zostać potraktowany kompleksowo, gdyż niezwykle ważna jest dla nas wygoda i oszczędność czasu.


Jakość i terminowość

Jakość i terminowość to nasze najważniejsze dewizy. Zadbamy o to, aby nasz projekt był dokładnie tym czego szukasz, a zmontowana kuchnia czy inne meble cieszyły Ciebie i Twoich najbliższych przez długie lata.

Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar wykonywane według indywidualnego projektu dostosowanego do Państwa pomieszczenia. Wizualizacja 3D oraz darmowa aranżacja kuchni to dla nas przyjemność. Projekt i wycena są darmowe. Ścisła współpraca projektanta z klientem pozwala każdorazowo na stworzenie Kuchni naszych marzeń gdzie mamy prawo decydowania absolutnie o wszystkim. Gwarantujemy atracyjne ceny,

Meble łazienkowe

Aredo to nie tylko meble kuchenne na wymiar. Zaprojektujemy i wykonamy wszelkie meble łazienkowe. Zaproponujemy praktyczne rozwiązania oraz trwały materiał niezbędny do tego pomieszczenia, dbając przy tym o uzyskanie efektu końcowego zgodnego z Twoimi oczekiwaniami.

Szafy na wymiar

Wykonujemy meble na wymiar takie jak szafy na wymiar, garderoby oraz zabudowy a także inne zlecenia nietypowe wg projektu. Korzystamy z materiałów wszystkich producentów obecnych na rynku- wybór jest ogromny! Szafy i meble na wymiar -zapraszamy!

Kuchnie modułowe

Meble modułowe to szeroka oferta "gotowych" szafek o standardowych wymiarach, określonym materiale, w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru, dzięki czemu samemu można skomponować kuchnię modułową. Meble te przeznaczone są do samodzielnego montażu. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Panele szklane

Nowoczesne i bardzo praktyczne wykończenie kuchni czy łazienki lub element ozdobny naszego wnętrza. Posiadamy ogromny wybór grafik i zdjęć na szkło, które dopasujemy do Twojego wnętrza oraz mebli kuchennych.

Sprzęt AGD

Prowadzimy sprzedaż sprzętu AGD wraz z dostawą i podłączeniem. Możliwość porady naszego eksperta w tej dziedzinie, atrakcyjne ceny oraz możliwość wybrania dowolnego modelu i producenta sprzętu AGD sprawiła, iż wielu naszych klientów decyduje się na kompleksowe umeblowanie i wyposażenie kuchni na wymiar.

zobacz wszystkie realizacje ponad 800 zdjęć

There are no photos with those IDs or post 6422 does not have any attached images!

zobacz wszystkie realizacje ponad 800 zdjęć


Transport

Przywieziemy Państwa meble oraz zajmiemy się formalnościami związanymi z transportem.

Minimum formalności

Zadbamy o wszystkie formalności związane z zakupem, transportem oraz montażem mebli.

Montaż

Nasza profesjonalna ekipa monterska zmontuje Państwa kuchnie.

Kontakt

Telefon kom: 500 600 550
Telefon: 58 735 30 50

GALERIA MORENA Gdańsk, Schuberta 102 a
GALERIA PRZYMORZE Gdańsk, Obr. Wybrzeża 1

E-mail: aredo@aredo.pl

"Aredo" Meys s.c. A. Andrzejewski M. Soboń
Obrońców Wybrzeża 1, 80-398 Gdańsk
NIP 583-307-44-62

Scroll Up